Mattoni 1/2Maraton České Budějovice 2014

Zpět na akce

Porsche České Budějovice bylo oficiálním dopravcem Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice 2014

           7. 6. 2014| České Budějovice

 

FOTOGALERIE Z MARATONU z roku 2014:

Video z maratonu z roku 2014:

Start i cíl na náměstí Přemysla Otakara II. slibují krásnou diváckou kulisu. Svěží pasáže okolo Malše a Vltavy dodají závodníkům v červnovém večeru sil do dalších kilometrů.

                       TOP 20 světové nejrychlejší půlmaratony 

                       přes 3000 běžců

                       Součást běžecké ligy RunCzech

 

Výsledky

Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
21,0975 km | 7. 6. 2014 | 3 h | Jednotlivci

 

FOTOGALERIE 2014 RUNCZECH

 

Společnost Porsche České Budějovice, člen sítě Porsche Inter Auto CZ, největšího prodejce nových vozů v ČR, se i v letošním roce připojuje jako významný partner a oficiální dopravce k Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice běžecké ligy RunCzech.com. Závodníky a sportovce bude v průběhu vytrvalostního závodu doprovázet flotila dvanácti vozů značky Volkswagen od společnosti Porsche České Budějovice. Po 12,0975 kilometrech čeká na vítěze za cílovou páskou zcela nový model Volkswagen Sportsvan. Českobudějovický půlmaraton startuje 7. června 2014 v 19 hodin na náměstí Přemysla Otakara II.

 

„Jsme velmi potěšeni, že naše společnost se již potřetí stala partnerem českobudějovického půlmaratonu běžecké ligy RunCzech.com. Aktivně podporujeme zdravý životní styl v našem kraji. Tato akce je letož již druhou v pořadí, v květnu jsme se zúčastnili projektu Run Blue. – Auta poháněná srdcem o vybudování dětského hřiště,“ říká Ing. Josef Kiselica, ředitel společnosti Porsche České Budějovice, a dodává: „Srdečně tímto zveme všechny příznivce automobilů a sportu na další ročník akce, která přinese každému možnost překonat své osobní hranice.“

 

Hlavní cenou pro vítěze letošního Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice, který startuje v sobotu 7. června v 19:00 hodin z náměstí Přemysla Otakara II., bude osobní vůz Volkswagen Sportsvan, který předá ředitel společnosti Porsche České Budějovice Ing. Josef Kiselica. Společnost Porsche České Budějovice podporuje Mattoni 1/2Maraton České Budějovice již potřetí.

 

Letos se navíc společnost Porsche České Budějovice symbolických 42 dní před startem jubilejního Volkswagen Maratonu Praha zúčastnila soutěže Run Blue. „Auta poháněná srdcem“ o výstavbu nového dětského hřiště, ve které se umístila díky všem nadšeným běžcům a přátelům firmy na stupních vítězů a získala 3. místo za běh na běžeckém trenažéru v showroomu Volkswagen.

 

Společnost Porsche České Budějovice se díky profesionálnímu přístupu a špičkovému zázemí řadí mezi nejvýznamnější obchodníky s vozy Volkswagen, Audi, Škoda a Volkswagen užitkové vozy na jihu Čech. Důkazem je toho ocenění za nejlepší servis v České Republice roku 2013 za značku Škoda a Audi.

Zpět na akce